česky  |  deutsch  |  english

Muzejní shop

Napoleonské války v české historické paměti a v paměti regionu

Sborník shrnující příspěvky z 20. Ústeckého kolokvia, které se konalo v roce 2013 v prostorách Muzea města Ústí nad Labem.

vydavatel: Muzeum města Ústí nad Labem a Univerzita J. E. Purkyně
cena: 249,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě XII.

Druhý svazek časopisu, který vyšel na sklonku roku 2015 (č.12/2015) se věnuje především tématu Starých pověstí českých a nálezu tzv. Liboucheckého pokladu. Jsou zde však i další zajímavé články o proběhlých výstavách i zajímavosti z odborné práce muzejníků.
rok vydání: 2015
cena: 40,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě XI.

Příspěvky k Ústecké vlastivědě (č.11/2015) v jarním zeleném kabátě. Naleznete zde spoustu zajímavého čtení z archeologie, přírodních věd i retrospektivu dění v muzeu v posledním půlroce.
rok vydání: 2015
cena: 40,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě X.

Další číslo muzejního časopisu. Je jako vždy plné zajímavých článků!
cena: 40,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě IX.

Na světě je další číslo našeho muzejního časopisu, tentokráte v oranžovém kabátě a plné indiánské tématiky. Snad se Vám bude líbit, a doufáme, že potěší i naše indiánské přátele a znalce Mayovek…

Ústecký sborník historický 2011/2

Odborný historický časopis zaměřený zejména na dějiny severozápadních a severních Čech, česko-saského pohraničí, česko-německé vztahy a dějiny Němců v českých zemích. Cílem časopisu je přinášet kvalitní vědecké studie a aktuální informace o historické práci.
vydavatel: FF UJEP
rok vydání: 2011
cena: 150,-

©2011 Muzeum města Ústí nad Labem | email: muzeumusti@muzeumusti.cz | tel.: +420 475 210 937 webmaster
TravelSoft CMS 3.0
město Ústí nad Labem zřizovatelem Muzea města Ústí nad Labem je
Statutární město Ústí nad Labem.