česky  |  deutsch  |  english

Muzejní shop

80 let optického průmyslu v Přerově

Brožura k osmdesátiletému výročí historie Meopty, která má být doplňkem putovní výstavy historických výrobků.
vydavatel: Muzeum Komenského v Přerově, p. o. a Meopta - optika, s.r.o.
rok vydání: 2013
autor: PhDr. Jiří Děrda
cena: 120,-

Ústecké lágry

Faktografická kniha dosud neznámých faktů o ústeckých lágrech pro Němce z let 1945–1947 je v jistém smyslu obrazem táborů tohoto typu kdekoliv v tehdejším Československu.
vydavatel: AOS Publishing
rok vydání: 2015
autor: František Roček
cena: 299,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě X.

Další číslo muzejního časopisu. Je jako vždy plné zajímavých článků!
vydavatel: Muzeum města Ústí nad Labem
rok vydání: 2014
cena: 40,-

Příspěvky k ústecké vlastivědě IX.

Na světě je další číslo našeho muzejního časopisu, tentokráte v oranžovém kabátě a plné indiánské tématiky. Snad se Vám bude líbit, a doufáme, že potěší i naše indiánské přátele a znalce Mayovek…

vydavatel: Muzeum města Ústí nad Labem
rok vydání: 2014
cena: 40,-

Ústecký sborník historický 2011/2

Odborný historický časopis zaměřený zejména na dějiny severozápadních a severních Čech, česko-saského pohraničí, česko-německé vztahy a dějiny Němců v českých zemích. Cílem časopisu je přinášet kvalitní vědecké studie a aktuální informace o historické práci.
vydavatel: FF UJEP
rok vydání: 2011
cena: 150,-

Ústecký sborník historický 2011/1

vydavatel: FF UJEP
rok vydání: 2011
cena: 150,-

©2011 Muzeum města Ústí nad Labem | email: muzeumusti@muzeumusti.cz | tel.: +420 475 210 937 webmaster
TravelSoft CMS 3.0
město Ústí nad Labem zřizovatelem Muzea města Ústí nad Labem je
Statutární město Ústí nad Labem.