česky  |  deutsch  |  english

Muzejní shop

Ustecký sborník historický 2015/1-2

Odborný historický časopis zaměřený zejména na dějiny severozápadních a severních Čech, česko-saského pohraničí, česko-německé vztahy a dějiny Němců v českých zemích. Cílem časopisu je přinášet kvalitní vědecké studie a aktuální informace o historické práci.
rok vydání: 2015

Ustecký sborník historický 2014/1-2

rok vydání: 2014

Ustecký sborník historický 2013/1-2

rok vydání: 2013

Ústecký sborník historický 2012/1-2

rok vydání: 2012

Ústí nad Labem - rozvoj města 1950-2010

Vzpomínky významného ústeckého architekta Václava Krejčího (*1928) na stavební vývoj města Ústí nad Labem v letech 1950-2010 s bohatou obrazovou přílohou.
vydavatel: Statutární město Ústí nad Labem
rok vydání: 2013
autor: Václav Krejčí
cena: 350,-

Napoleonské války v české historické paměti a v paměti regionu

Sborník shrnující příspěvky z 20. Ústeckého kolokvia, které se konalo v roce 2013 v prostorách Muzea města Ústí nad Labem.

vydavatel: Muzeum města Ústí nad Labem a Univerzita J. E. Purkyně
rok vydání: 2014
cena: 249,-

©2011 Muzeum města Ústí nad Labem | email: muzeumusti@muzeumusti.cz | tel.: +420 475 210 937 webmaster
TravelSoft CMS 3.0
město Ústí nad Labem zřizovatelem Muzea města Ústí nad Labem je
Statutární město Ústí nad Labem.