česky  |  deutsch  |  english

Muzejní shop

Příspěvky k ústecké vlastivědě XIII.

Letošní jarní číslo Příspěvků je na světě! Tak už se jen pohodlně usadit a vnořit se do novinek a zajímavostí z muzejní práce...
vydavatel: Muzeum města Ústí nad Labem
rok vydání: 2016
cena: 40,-

Zapomenutý malíř ústecka

Obrazová monografie malíře Rudolfa Poppera (1873, Vídeň - 1967, Duchcov)činného v Sarajevu, Paříži, Lyonu, na Korsice v Terezíně a v Ústí nad Labem.
vydavatel: Statutární město Ústí nad Labem
rok vydání: 2015
autor: Kaiser Vladimír, Kaiserová Kristina
cena: 185,-

Hrad Střekov - Perla nad Labem

Historie romantického a později turistického objevování hradu Střekova od konce 18. století s bohatými ilustracemi.
vydavatel: Statutární město Ústí nad Labem
rok vydání: 2012
autor: Kristýna Janečková
cena: 190,-

Ustecký sborník historický 2015/1-2

Odborný historický časopis zaměřený zejména na dějiny severozápadních a severních Čech, česko-saského pohraničí, česko-německé vztahy a dějiny Němců v českých zemích. Cílem časopisu je přinášet kvalitní vědecké studie a aktuální informace o historické práci.
rok vydání: 2015

Ustecký sborník historický 2014/1-2

rok vydání: 2014

Ustecký sborník historický 2013/1-2

rok vydání: 2013
cena: 250,-

©2011 Muzeum města Ústí nad Labem | email: muzeumusti@muzeumusti.cz | tel.: +420 475 210 937 webmaster
TravelSoft CMS 3.0
město Ústí nad Labem zřizovatelem Muzea města Ústí nad Labem je
Statutární město Ústí nad Labem.